info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się

Posmakuj Meksyku

Państwo pełne kolorów, smaków i zapachów, wypełnione zapierającą dech w piersiach przyrodą i stojące na barwnej historii - taki jest Meksyk, a oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone. Swoją różnorodność udowadnia już faktem, że składa się z 31 stanów oraz, że oprócz najbardziej rozpowszechnionego języka hiszpańskiego, mówi się tu ponad 60 innymi, pierwotnie autochtonicznymi językami Ameryk. O słynnych czasach Majów i Azteków do dziś przypominają wspaniałe świątynie i wielopoziomowe piramidy, najsławniejsze miejsce Chichen Itzá z powodu swojej wyjątkowości zostało zaliczone do nowych 7 cudów świata w 2007 roku. Co i jak gotuje się w tym kraju?
 
Garnki President Stone - obrazek

Chilli con carne w jednym garnku PRESIDENT Stone
Podstawę tego słynnego meksykańskiego dania możesz podsmażyć bezpośrednio w garnku bez ryzyka przypalenia. Garnki PRESIDENT Stone zostały wyposażone w powłokę, którą posiadają te najlepsze patelnie.

 
WYBIERZ GARNEK LUB CAŁY KOMPLET

 
Talerze Siena - obrazek
 
Możesz je zaserwować na rustykalnych talerzach SIENA
Ręczne wykonanie nowych ceramicznych naczyń SIENA dodaje każdemu talerzowi wyjątkowości. Unikatowy charakter glazurowanej powierzchni sprawia, że odcienie kolorystyczne poszczególnych talerzy delikatnie się od siebie różnią. Każdy talerz z linii SIENA jest więc oryginalny.
 

ZŁÓŻ ZESTAW

 
Co jeszcze może się przydać?


Akcesoria do doskonałego porcjowania żywności

 
Noże Tescoma - obrazek

Wyjątkowo ostre noże, które świetnie leżą w dłoni
Noże GrandCHEF umożliwiają uzyskanie prawdziwie profesjonalnego efektu także amatorskim kucharzom. Dlatego rękojeści i ostrza są połączone gładko i bez nierówności, przejście między nimi jest płynne. Dzięki temu możesz dostosować chwyt nie tylko do krojonej żywności, ale także do sposobu krojenia. Możesz je więc trzymać KLASYCZNIE za rękojeść lub PROFESJONALNIE, czyli w miejscu przejścia między rękojeścią a ostrzem.
 

WYBIERZ RODZAJ

 
Młynek do doskonale zmielonego mięsa i innych składników

Młynek do doskonale zmielonego mięsa i innych składników 
Maszynka HANDY jest przeznaczona nie tylko do mielenia mięsa, ale także innych składników, które potrzebujemy przerobić poprzez drobne lub grube mielenie. Oprócz mięsa poradzi sobie też z czerstwym pieczywem, podrobami, twardymi serami typu parmezan, orzechami włoskimi, pomidorami czy cebulą. Docenisz go także, jeśli w Twoim domu brakuje przecieraka czy rozdrabniacza.
 

WYPRÓBUJ

 

Do mięsa na wszystkie sposoby - grill

 
Grill kontaktowy PRESIDENT - obrazek
Do burgerów, steków, szaszłyków, panini i zapiekanych tortilli
Grill kontaktowy PRESIDENT rozgrzewa się w mgnieniu oka i jest gotowy do grillowania czegokolwiek, na co masz ochotę i gdziekolwiek w zasięgu prądu elektryczngo. Potrafi nie tylko jednocześnie opiekać z dwóch stron, ale poradzi sobie także z klasycznym grillowaniem „barbecue“  - wystarczy, że całkowicie go rozłożysz i wykorzystasz podwójną powierzchnię grillującą. Następnie możesz wyjąć płyty i wygodnie je umyć.
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Mogą Cię zainteresować:

 


Słodki Meksyk...

 
Tres Leches - obrazek


Przepis na deser Tres Leches nie obejdzie się bez naczynia do zapiekania.
W Twojej kuchni nie powinno zabraknąć naczyń do zapiekania i serwowania. Zerknij na nasze, które produkujemy z różnych materiałów, w rozmaitych wielkościach i ponadczasowym designie.
 

ZOBACZ

 
 

Obejrzyj także: