Często zadawane pytania

Dystrybucja i sprzedaż

Czy posiadacie własne markowe sklepy, ewentualnie punkty, gdzie można byłoby obejrzeć wasze produkty? Czy istnieje możliwość zakupu towarów bezpośrednio w waszej firmie, będącej producentem?
Gdzie i w jaki sposób można kupić produkty marki Tescoma?

Tak, posiadamy własne markowe sklepy Tescoma. Wykaz znajdziecie Państwo w zakładce Sklepy.
Spółka Tescoma realizuje również sprzedaż detaliczną swoich markowych wyrobów poprzez niniejszą stronę internetową, za pośrednictwem e-shopu (sklepu internetowego). Bezpośrednią sprzedażą wyrobów Tescoma w Polsce zajmują się także i w szczególności partnerzy handlowi – prywatne sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, supermarkety, hipermarkety, partnerskie sklepy wysyłkowe i internetowe. W celu dokonania zakupu naszych wyrobów prosimy skorzystać z naszego sklepu internetowego lub zwrócić się bezpośrednio do dowolnego, znajdującego się w Państwa okolicy sprzedawcy produktów firmy Tescoma.

Informacje o sklepach

Gdzie mogę sprawdzić ceny wyrobów waszej firmy?
Czy możecie poprzez e-mail przesłać mi wasz cennik?
Gdzie znajdę zalecane ceny wyrobów Tescoma?

Wykaz cen detalicznych naszych wyrobów można znaleźć na stronach sklepu internetowego. Nasi partnerzy handlowi oraz sprzedawcy wyrobów marki Tescoma posiadają właściwe kompetencje do samodzielnego wyznaczania ich cen.
Gdzie kupić?

Katalog i asortyment

Czy możecie przesłać mi aktualny katalog wyrobów Tescoma?

Kompletny katalog wyrobów Tescoma łącznie z nowościami można znaleźć na stronie www.tescoma.com w dziale „Katalog”. Aktualny i kompletny katalog wyrobów Tescoma w formie wydruku otrzymują wyłącznie partnerzy handlowi i jest udostępniany do wglądu w większości placówek zajmujących się sprzedażą produktów Tescoma.

Czy w Internecie podany jest obowiązujący okres gwarancji dla waszych wyrobów?

Okres gwarancji podany jest dla większości wyrobów dostępnych w sklepie internetowym. Według obowiązujących przepisów prawnych producent nie jest zobowiązany do podawania w Internecie okresu gwarancji, jednak jesteśmy przekonani o tym, że tego rodzaju informacja jest dla klienta bardzo ważna. Jeżeli dla wybranego produktu przez Państwa informacji tej nie podano należy stwierdzić, że poszczególne wyroby marki Tescoma, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, objęte są minimalnie 24-miesięcznym okresem gwarancji. Jednak dla większości artykułów gospodarstwa domowego marki Tescoma producent wyznaczył niestandardowy okres gwarancji wynoszący 3, 5 lub 10 lat. Okres gwarancji dla każdego wyrobu marki Tescoma podany jest zawsze na opakowaniu produktu oraz w instrukcji jego użytkowania.

Gdzie można zapoznać się z nowościami waszej firmy?

Kompletny asortyment wyrobów Tescoma, łącznie z oferowanymi nowościami oraz nowościami przygotowywanymi do sprzedaży, jest podawany i regularnie aktualizowany w dziale Nowości.