info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się

Grillowanie czas start!

Jeśli kochasz lato, grillowanie i schłodzone napoje, to najwyższy zgromadzić wysokiej jakości składniki i właściwe akcesoria. Znajdziesz je w naszych sklepach stacjonarnych oraz w e-shopie.
opis: Power grill PARTY TIME
Na balkon, na działkę, urlop, do ogródka. Wszędzie tam bez problemu przeniesiesz lub przewieziesz Power grill PARTY TIME. Oprócz tego, że jest lekki i łatwy w przechowywaniu, grilluje już w ciągu kilku minut od rozpalenia. Wbudowany wentylator wyraźnie zwiększa jego efektywność, dlatego wyastarczy Ci minimalna ilość węgla. Pojemnik na węgiel jest zamykany od góy, dlatego nie kapie na niego sos, a grill nie dymi. Dlatego z grillem PARTY TIME grillowanie jest przyjemniejsze. Docenisz to Ty i Twoi sąsiedzi.
opis: Wielofunkcyjna praska do hamburgerów GrandCHEF
Czy Ty też chciałbyś nominować do Nagrody Nobla tego, kto wymyślił hamburgery? Bez nich trudno sobie wyobrazić lato. A może próbujesz znaleźć sposób na to, jak przygotowywać identyczne kotlety do hamburgerów? Z pomocą naszej praski to pestka. Identyczne porcje mięsa włożysz pomiędzy dyski i tak napełnioną praskę przechowasz higienicznie w lodówce aż do czasu, gdy przyjdzie pora na grillowanie. Następnie należy zdjąć dno i wyjmować pojedyncze porcje mięsa. Jeśli nie wykorzystasz wszstkich, możesz je przechować w lodówce na później.
opis: Łopatka/przycisk do hamburgerów GrandCHEF
Rozpal grill, za pomocą łopatki połóż na nim przyprawione mięsne kotlety i grilluj. Nasza nowa sprytna nierdzewna łopatka działa równie jako przycisk, którym nie tylko obrócisz domowe hamburgery, ale również dociśniesz podczas grillowania. Dzieki temu zachowają swój kształt oraz będą równomiernie i dokładnie wypieczone. Będą również idealne do grillowania steków.

Co może się przydać:

opis: Dzbanek do piwa myBEER, 2,5 l
opis: Kufle MyBEER
Nasi designerzy, którzy są wielkimi fanami płynnego złota, z radością prezentują oryginalne kufle o pojemności 300 i 500 ml z linii MyBEER. Z tych oryginalnych grubuściennych kufli będziesz mógł delektować się piwem zarówno w domu przed telewizorem, jak i podczas grillowania.
Gazowane napoje za jednym przyciśnięciem guzika? Wino, które zamieni się w musujący napój? Unikatowa nakładka do wyciskania cytrusów? Syfon do napojów gazowanych potrafi to wszystko i dlatego jest niezastąpiony podczas wakacji. Do opakowania dołączamy przepisy na orzeźwiające drinki Gin Fizz, Aperol spritz, Mimozę, Hugo i inne, którymi sprawisz radość swoim gościom nie tylko podczas letniego grillowania.

Zachować reżim pocia pomogą Ci:

opis: www.tescoma.pl/patelnie-do-grillowania?slugType=front_product_list&filter=%7B%22brands%22%3A%5B%22a8f15e8b-2649-4953-92aa-6ea089652f60%22%5D%2C%22flags%22%3A%5B%5D%2C%22onlyInStock%22%3Afalse%2C%22parameters%22%3A%5B%5D%7D

Prosty wybór dla miłośników grilla

Żeliwna patelnia MASSIVE wyróżniają się wysoką akumulacją ciepła i dlatego opieka potrawy szybko i równomiernie. Jest idealna do przygotowywania hamburgerów, steków, ryb i warzyw. Z biegiem czasu tworzy się na niej zapieczona warstwa ochronna, dzięki której jej nieprzywierające właściwości są jeszcze większe. Tej odpornej patelni opórcz na grillu użyjesz także na kuchence gazowej oraz w piekarniku.
opis: Patelnia do grillowania bezdymna PREMIUM
Solidna, wytrzymała, dwuczęściowa patelnia PREMIUM jest kolejnym z naszych gadżetów, które ułatwiają grillowanie. Co więcej, grillowanie z nią jest o wiele zdrowsze, a to dzięki otworom w powierzchni grillującej, która odprowadza sos do pojemnika z wodą. Dzięki temu zapobiega przypalaniu i powstawaniu dymu. Jej inne zalety? Jest kompatybilna z naszym grillem PARTY TIME. Posłuży Ci także na kuchence gazowej.
opis: Blok do noży FEELWOOD, z 5 nożami
5 niezwykłych noży z 5-letnią gwarancją. To noże FEELWOOD, umieszczone w luksusowym designerskim bloku z utwardzonego drewna jesionowego. Doskonale ostre kute ostrza gwarantują, że te noże pokocha każdy domowy szef kuchni.

Co polecamy na koniec?