info textinfo text
Poniedziałek - piątek od 8 do 16
Strona główna/Przybory i akcesoria kuchenne/Przygotowywanie potraw domowych

Przygotowywanie potraw domowych

Potrawy przygotowane w domu są najlepsze. Dlaczego? Ponieważ masz kontrolę nad tym, co jesz Ty i Twoja rodzina. Z pomocą gadżetów TESCOMA przygotowanie pysznego, domowego pasztetu, świeżego sera czy domowej szynki to pestka! Nie mają sobie równych także domowe lody. Będziesz także miło zaskoczony tym, jak łatwo jest przygotować domowe masło czy świeży makaron. Wszystko prosto, tanio i bez zbędnych konserwantów!

 

Można też bez chemii

Oferta żywności na rynku jest szeroka, jednak poszczególne produkty różnią się jakością. Na pewno byłeś w sytuacji, kiedy chciałeś kupić dobrą szynkę i bezradnie stałeś przed ladą z dziesiątkami produktów. Ich wysokiej jakości często nie gwarantuje nawet podwyższona cena. Jak więc zapewnić rodzinie szynkę najwyższej jakości bez dodatku chemii? Przygotuj ją w domu! Trwa to tylko dwie godziny, a jej skład, a także ilość dodanej soli czy przypraw, zależy tylko od Ciebie.

 

Zdrowie bez reklam

Myślisz, że wszystkie „zdrowe“ produkty z reklam wpływają korzystnie na Twoje zdrowie? Spójrz choćby na skład przetworów mlecznych - masła, sera, jogurtu, lodów: skrobia modyfikowana, konserwanty, wzmacniacze smaku... Ale to przecież nie jest konieczne. Przygotowywanie potraw w domu jest o wiele prostsze i zabawniejsze, niż myślisz. Co więcej, masz pewność, że swoim bliskim dajesz naprawdę to, co najlepsze.

 

Jak smakuje świeżość?

Cudownie. Spróbuj na przykład przygotowanego w domu świeżego makaronu, w oryginale „pasta fresca“, a już nie będziesz chciał jeść żadnego innego. Na przykład domowe raviolini wypełnione mieszanką ze świeżego, domowego sera - to niezapomniany rarytas, którego nie przebiją potrawy żadnego sławnego kucharza.

Przygotowywanie potraw domowych
Filtrowanie produktów
Cena
Dostępność
Znaczniki
Kolor
Linia produkcyjna
Materiał
Szerokość (cm)
Wzrost (cm)
Długość (cm)
Waga, w tym opakowanie (kg)
Gwarancja (w latach)
Wyczyść filtry
Filtrowanie produktów
Sortowanie
Icon