• Zaloguj się
Maszynka do maku HANDY
  • Maszynka do maku HANDY
  • Maszynka do maku HANDY
  • Maszynka do maku HANDY
  • Maszynka do maku HANDY
  • Maszynka do maku HANDY
    Darmowa dostawa

Maszynka do maku HANDY

Kod produktu 643581.00
Linia produktowa: HANDY
Opis
Dostępny w e-shopie
Dostępny w 15 sklepach
199,00 zł
Za te zakupy zyskasz punkty o wartości 5,97 zł
Gwarancja (w latach)
Gwarancja (w latach)

Opis i parametry

Maszynka (nie tylko) do maku, która nie ma sobie równych

Mak to superfood, a jego znaczenie w polskiej tradycji kulinarnej jest niepodwarzalne. Aby jego smak w ciastach, drożdżówkach czy daniach makaronowych był naprawdę wspaniały, należy go świeżo zmielić na odpowiednią grubość. W tym miejscu zawodzą żeliwne młynki, które nie potrafią mielić z wymaganą dokładnością. 

Dlatego wyprodukowaliśmy maszynkę z reowlucyjnym mechanizmem ze specjalnie utwardzanej ceramiki, która umożliwia ustawienie wymaganej grubości mielenia, włącznie z wyjątkowo drobnym mieleniem maku.

Do mielenia ziaren na różną grubość

Z maszynką HANDY na idealną grubość łatwo zmielisz nie tylko mak tak, abyś otrzymał doskonałą konsystencję np. do nadzienia do frgali, ale także gorczycę, kolendrę, siemię lnane czy kaszę jaglaną.

Praca z tą nowoczesną maszynką jest bardzo prosta i można ją przymocować do stołu o grubości do 5 cm za pomocą masywnego metalowego zacisku, dzięki któremu podczas pracy urządzenie jest doskonale stabilne.

Mielenie w maszynce HANDY jest łatwe, szybkie i płynne, po skończeniu mielenia wygodnie ją rozłożysz i dokładnie umyjesz. Jego wygląd, w odróżnieniu od metalowych młynkówm nie zmieni się, ponieważ użyty materiał nie śniedzieje.

Mamy patent na ceramiczną maszynkę

Maszynka do maku HANDY z cermiacznym mechanizmem mielącym jest patentem chronionym rozwiązaniem centrum rozwoju i designu TESCOMA, na rynku nie spotkasz się z podobnym młynkiem wyposażonym w ceramiczny mechanizm mielący.

Maszynka jest produkowana ze specjalnie utwardzanej, wysoce wytrzymałej ceramiki oraz tworzywa sztucznego wysokiej jakości, a co więcej, oferujemy na nią 3- letnią gwarancję.

Wymiary
Szerokość (cm)9.5
Wysokość (cm)20
Długość (cm)21
Inne parametry
Klasyfikacjaakcesoria do kuchni
Linia produkcyjnaHANDY
Materiałplastik, stal nierdzewna, ceramiczny mechanizm mielący
Typmłynek
Waga, w tym opakowanie (kg)0.618
Mycie w zmywarceNie
Gwarancja (w latach)3
Opakowanie
Szerokość (cm)10.700
Wysokość (cm)21.000
Długość (cm)13.100

Instrukcje