info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się
Strona głównaTESCOMA blogNowości i gadżetyZDROWE POJEMNIKI do zamrażarki!

ZDROWE POJEMNIKI do zamrażarki!

Potrzebujesz zamrozić owoce, warzywa lub mięso? Ale obawiasz się, jak długoterminowe przechowywanie w zamrażarce wpłynie na ich jakość? Rozumiemy Twoje obawy i dlatego wymyśliliśmy i wyprodukowaliśmy ZDROWE pojemniki do zamrażarki.

Wyprodukowane dla zdrowia

Woreczki do mrożenia lub wszelakie pojemniki- wszystko co masz po ręką. Właśnie tak najczęściej wygląda mrożenie owoców, warzyw, a nawet mięsa w naszych domach. Mrożenie produktów, wysokiej jakości, które z chęcią zjedlibyśmy z tym samym smakiem i zapachem po wyjęciu z zamrażarki, umożliwiają zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY. Trio pojemników z wieczkiem o trzech różnych pojemnościach umożliwi higieniczne przechowywanie produktów, nie tylko w zamrażarce, ale również w lodówce.
Zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY 1.5 l, 3 szt. - obrazek
Do produkcji tych wyjątkowych pojemników był użyty wysokiej jakości materiał stosowany w medycynie i farmacji. Czy się wyróżnia? Po pierwsze jest całkowicie neutralny, w żaden sposób nie wpływa na jakość produktów, nawet przy ich długim przechowywaniu oraz posiada certyfikat do użytku w medycynie i farmacji. Dodatkowo jest permanentnie elastyczny, nie kruszeje, nie twardnieje nawet przy stale niskich temperaturach- i właśnie dlatego pojemniki PURITY są idealne do długoterminowego przechowywania produktów w zamrażarce.

Elastyczny, wygodnie się przechowuje w skrócie doskonały

Częścią każdego pojemnika jest elastyczne wieczko, które jest doskonale szczelne, a jego zdejmowanie i zakładanie jest wyjątkowo łatwe nawet po bezpośrednim wyjęciu z zamrażarki.
Zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY 1.0 l, 3 szt. - obrazekl
Wieczka są w trzech różnych kolorach umożliwiających rozróżnienie przechowywanych potraw- zielone do owoców, warzyw lub ziół, czerwone do mięsa i białe według potrzeby. Pojemniki i wieczka można przechowywać włożone jeden w drugi, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. Zamknięte pojemniki można układać jeden na drugim oszczędzając w ten sposób miejsce w zamrażarce i lodówce.
Zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY 0.5 l, 3 szt. - obrazek
Zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY są odpowiednie do zamrażarki, lodówki, mikrofalówki i można je myć w zmywarce.