info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się

Dostawa i sposoby płatności

Koszty wysyłki

Zamówienie powyżej 239,00 zł gratis
Rezerwacja w sklepie gratis
Firma kurierska 11,99 zł
 

Koszty form płatności

Za pobraniem 5,00 zł
E-przelew lub karta (Przelewy24) 0,00 zł
Przelew 0,00 zł
Rezerwacja w sklepie 0,00 zł

 

 

Dostawa


FIRMA KURIERSKA 11,99 zł

DPD obrazek

Firma kurierska DPD doręcza paczki w przeciągu 7 dni roboczych. Swojej paczki możesz spodziewać się w godzinach od 8.00-20.00
Kiedy przekażemy Twoją przesyłkę firmie DPD otrzymasz od nas wiadomość z numerem listu przewozowego. Od tej pory możesz sprawdzać co się dzieje z Twoją paczką. 

Drogę paczki możesz śledzić na stronie DPD wpisując jej numer. Infolinia 22 577 55 55.

 

REZERWACJA W SKLEPIE O ZŁ

DPD obrazek

Produkty możesz zarezerwować w niektórych wybranych sklepach stacjonarnych TESCOMA. O ich dostępności oraz czasie, przez który rezerwacja będzie obowiązywać, zostaniesz poinformowany w e-mailu. W zależności od stanów magazynowych, produkty będą gotowe do odbioru natychmiast lub zwykle do 2 dni roboczych. Zamówienie może odebrać także inna osoba, należy jedynie przekazać jej unikatowy kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail.

Rezerwacja towaru nie jest równoznaczna z zawarciem umowy sprzedaży ani zamówieniem towaru. Na podstawie rezerwacji dochodzi jedynie do zarezerwowania towaru, tj. zablokowania możliwości sprzedaży tego towaru w odpowiednim salonie sprzedaży Tescoma innemu klientowi na czas rezerwacji. Do zawarcia umowy sprzedaży dojdzie dopiero poprzez zakup towaru – tj. jego odbiór przez kupującego oraz zapłatę ceny – w odpowiednim salonie sprzedaży Tescoma. Taki zakup nie stanowi umowy sprzedaży zawartej na odległość, o której mowa w ustawie o prawach konsumenta (art. 2 pkt 1), a zatem po stronie kupującego nie powstają prawa przysługujące konsumentowi na mocy tej ustawy, w tym także prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość (art. 27).

 

Sposoby płatności


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM DPD 5,00 zł

DPD obrazek

Firma kurierska DPD doręcza paczki w przeciągu 7 dni roboczych. Swojej paczki możesz spodziewać się w godzinach od 8.00-20.00
Kiedy przekażemy Twoją przesyłkę firmie DPD otrzymasz od nas wiadomość z numerem listu przewozowego. Od tej pory możesz sprawdzać co się dzieje z Twoją paczką. 

Drogę paczki możesz śledzić na stronie DPD wpisując jej numer. Infolinia 22 577 55 55.
 

PŁATNOŚĆ ONLINE – KARTA LUB E-PRZELEW 0 zł

Przelewy24 obrazek

Za zamówienie możesz zapłacić kartą płatniczą lub kredytową (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron) lub, jeśli korzystasz z bankowości internetowej, szybkim przelewem internetowym.
Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Twojego banku, gdzie łatwo zalogujesz się do konta bankowości internetowej i zatwierdzisz zlecenie przelewu (wszystkie niezbędne dane wczytają się do formularza automatycznie). Jeśli zdecydujesz się na płatność kartą, system przekieruje Cię do aplikacji, w której uzupełnisz wymagane dane i potwierdzisz płatność. Pieniądze zostaną błyskawicznie zaksięgowane na naszym koncie, i będziemy mogli niezwłocznie przystąpić do realizacji i wysyłki Twojego zamówienia.
Nie musisz obawiać się, że poufne dane, które podajesz w czasie logowania się do swojego konta, trafią w niepowołane ręce – chroni je system zabezpieczeń Twojego banku. Płatności kartą są zabezpieczone systemem 3D Secure.
 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO 0 zł
 

Na konto obrazek

Pieniądze na nasze konto bankowe 79 1140 1078 0000 2832 1000 1015 możesz wpłacać na różne dostępne sposoby. Nie ukrywamy, że o wpłacie dowiemy się nawet z kilkudniowym opóźnieniem. To opóźnia czas doręczenia paczki.

 


Informacje, które będą Ci niezbędne do wykonania przelewu:

  • numer konta 79 1140 1078 0000 2832 1000 1015 
  • nazwa odbiorcy TESCOMA POLSKA SP. Z O.O.
  • dokładna kwota łącznie z kosztem dostawy
  • tytuł przelewu, którym jest numer zamówienia, np. 1600000045

Skąd mam wziąć numer zamówienia? Poznasz go w ostatnim kroku składania zamówienia lub znajdziesz go w przesłanej przez nas wiadomości potwierdzającej zakup. 

 

REZERWACJA W SKLEPIE 0 ZŁ

DPD obrazek

Za produkty zarezerwowane w sklepie można zapłacić przy odbiorze gotówką, kartą płatniczą lub bonem podarunkowym.

 

 

 

Jaka jest różnica?

W przypadku złożenia zamówienia za pobraniem Twoją paczkę pakujemy i wysyłamy natychmiast. Natomiast w przypadku płatności przelewem czekamy na jego zaksięgowanie. Ma to także swoje plusy. Jeśli w ferworze zakupów zapomnisz kupić jakiś produkt lub zamówisz o kilka sztuk za dużo, mamy jeszcze czas na wprowadzenie zmian!