• Zaloguj się
Strona głównaTESCOMA blogNowości i gadżetyPudełka i pojemniki, które pokocha Twoje jedzenie :-)

Pudełka i pojemniki, które pokocha Twoje jedzenie :-)

Potrzebujesz zabrać ze sobą jedzenie? Do szkoły, do pracy, na wycieczkę? Jeśli tak, to będą Ci potrzebne wysokiej jakości pojemniki na żywność, menażki lub śniadaniówki. Wybierz z naszej oferty te, które będą najlepsze dla Ciebie:
 
Jeśli potrzebujesz przenieść płynne dania, jak na przykład zupy, gotowe potrawy czy owsiankę, i utrzymać ich temperaturę, możesz wybrać z oferty naszych menażek:
 
Menażka FRESHBOX, z 3 pojemnikami 0,8 l, bordeaux - obrazek
Menażki i torba termoizolacyjna
Do dyspozycji masz modne menażki z 3 okrągłymi wodoszczelnymi plastikowymi pojemnikami w torbie termoizolacyjnej. Przechowywane w nich potrawy utrzymają swoją temperaturę, czy to zimne, czy gorące posiłki. W naszej ofercie posiadamy torby z małymi i dużymi pojemnikami.
 
Torba termoizolacyjna FRESHBOX, z 3 pojemnikami, antracytowa - obrazek
Alternatywą dla menażki jest torba termoizolacyjna, która została wyposażona w wyjmowaną wkładką termoizolacyjną do oddzielenia ciepłych potraw (np. głównego dania) i zimnych potraw (np. sałatek) oraz kieszeń do przechowywania sztućców lub serwetek. 
 
Pojemniki na jedzenie z uszczelką - obrazek
Pojemniki na jedzenie z uszczelką
Jeśli nie zależy Ci na utrzymaniu temperatury potraw, pełen asortyment pojemników i pudełek do przechowywania produktów i żywności oraz ich bezpiecznego przenoszenia do szkoły, pracy oraz na wycieczkach reprezentuje linia FRESHBOX. Znajdziesz w niej pojedyncze pudełka w różnych rozmiarach lub zestawy kilku pojemników.