info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się
Strona głównaTESCOMA blogWskazówki i trendyPOWRÓT DO SZKOŁY ZE ZDROWSZYM ŚNIADANIEM

POWRÓT DO SZKOŁY ZE ZDROWSZYM ŚNIADANIEM

POWRÓT DO SZKOŁY - obrazek
Co prawda wciąż trwają wakacje i dzieciom nie w głowie szkoła, a co na to rodzice?… Niektóre mamy, aby uniknąć gonitwy na tydzień przed pierwszym września kupują artykuły szkolne już dziś. Myśleliście już o tym, co przygotujecie swoim uczniom na drugie śniadanie? A w co je zapakujecie? Przerwa śniadaniowa jest przecież dla wielu uczniów ulubionym momentem w szkole. W tym roku, dzięki pomocnikom od TESCOMY, przygotowania będą zdrowe i przyjemne! Przeczytaj artykuł do samego końca, a poznasz łatwe przepisy na pyszne drugie śniadanie dla małych łasuchów.
POWRÓT DO SZKOŁY - obrazek


W zdrowym ciele zdrowy duch!

Wiesz, które produkty możesz teraz samodzielnie i łatwo przygotować dla Twoich dzieci w domu? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy małe podsumowanie.
 
Prawdziwa szynka bez konserwantów
50% mięsa w szynce to naprawdę mało, jesteś tego samego zdania? Nie wspominając już o ilości wody, skrobi, soli, cukru, konserwantów, wzmacniaczy smaku, aromatów i barwników! Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze rakotwórczy azotyn sodowy, który znajduje się w prawie każdej szynce. Zastąp te kupowane w sklepie zastępniki na o wiele zdrowsze, a przede wszystkim prawdziwe plasterki domowej szynki z naszego szynkowaru. Zainspiruj się pomysłowymi kanapkami TESCOMA.
Szynkowar PRESTO, z termometrem - obrazek

Domowy ser – bardziej świeży być nie może
Co powiesz na to, żeby przygotować dzieciom do szkoły bagietkę z najświeższym serem domowej produkcji? Co więcej do sera możesz dodać to wszystko, co najbardziej smakuje Twojemu dziecku. Świeże zioła, orzechy, przyprawy… Ba! Możesz przygotować z niego na przykład słodki deser od Tescomy. Jak to wszystko zrobić? TESCOMA zna dobrego pomocnika do przygotowania kremowego domowego sera, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na serze dla całej rodziny.
Zestaw do przygotowywania kremowego sera TESCOMA DELLA CASA - obrazek

Prawdziwe masło jak od babci
Czy pamiętasz smak masła przygotowywanego przez babcię? Zgodzisz się, że to sklepowe nie smakuje tak samo? Na szczęście teraz możesz łatwo przygotować masło w domu. TESCOMA ma pomysłowy produkt, który Ci w tym pomoże. Wypróbuj go, a przekonasz się, że nie znajdziesz bardziej naturalnego masła niż to zrobione własnoręcznie. Posmaruj nim kromkę chleba dla swojego dziecka do szkoły, posól odrobinę, posyp szczypiorkiem i zdobądź wieeeeeeelkiego buziaka.
Naczynie do przygotowywania masła TESCOMA DELLA CASA - obrazek