info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się
Strona głównaOtrzymaliśmy certyfikat "Zaufane Opinie Ceneo.pl" - nagrodę świadczącą o jakości naszych usług

Otrzymaliśmy certyfikat "Zaufane Opinie Ceneo.pl" - nagrodę świadczącą o jakości naszych usług

Zaufane Olinie Tescoma

Minęło zaledwie 3 miesiące od nawiązania współpracy z największą porównywarką cenową w Polsce - CENEO.PL, a już możemy cieszyć się otrzymaniem ważnego certyfikatu, jakim jest ZAUFANE OPINIE CENEO.PL. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ przyznają ją sami klienci, którzy dokonali zakupu naszych produktów za pośrednictwem portalu.

A na czym polega sam program?

Zaufane opinie to system zbierania opinii dotyczący transakcji zrealizowanych w sklepie internetowym.
Certyfikat otrzymują firmy, które w czasie nie dłuższym niż 90 dni otrzymają minimum 10 pozytywnych i zweryfikowanych opinii.  Wyjątkowość programu polega na wystawianiu komentarzy przez Klientów, którzy to po zakupie otrzymują na swój adres mailowy ankietę. Do każdego zamówienia przypisany jest jeden, unikalny egzemplarz ankiety, dzięki czemu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie. Takie rozwiązanie chroni przed fałszywymi komentarzami. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu.

Jakie są zalety programu?

  • Są wystawiane przez rzeczywistych klientów sklepu;
  • Każdą transakcję można ocenić tylko jeden raz;
  • To wiarygodne źródło informacji zarówno dla klientów jak i dla sklepów;
  • Przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.


Dlaczego warto podzielić się swoją opinią na temat przeprowadzonej transakcji?

Wypełniając ankietę przekażesz nam cenną opinię na temat naszych produktów, ale również przebiegu transakcji. Wystawiając „Zaufane Opinie” dostarczasz również innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepie internetowym. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów on-line.

Do zobaczenia na Ceneo!