info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się
Strona głównaTESCOMA blogNowości i gadżetyDzbanek TEO TONE, 1,25 i 1,7 l; Piękny TEO w barwach jesieni

Dzbanek TEO TONE, 1,25 i 1,7 l; Piękny TEO w barwach jesieni

W październikowych nowościach prym wiodą stylowe dzbanki w atrakcyjnych kombinacjach kolorystycznych. Nagradzany TEO z akcesoriami w kolorze nocy został wzbogacony o nowy duet powabnych dzbanków TEO TONE z akcesoriami w czterech kolorach. 

Po trzecie TEO TONE! 


Dzbanki do herbaty TEO TONE z sitkami do zaparzania są kolorowymi „siostrami” bardzo dobrze sprzedających się dzbanków TEO o objętości 1,25 i 1,7 litra. Mniejszy dzbanek nie bez powodu zasłużył na miano „przyjaciela” herbaty – jego design oraz doskonałe wykonanie nie umknęło fachowemu oku jury i od wiosny 2013 roku dzbanek szczyci się desingerską nagrodą red dot desing award. Mimo to, że oba dzbanki na stałe zagościły w czołówce ulubionych produktów klientów, zostaliśmy zasypani pytaniami, czy planujemy ożywić kolorystycznie tę stylową linię.
dzbanki TEO o objętości 1,25 i 1,7 litra - obrazek
Naszą inspiracją była jesień, jedna z najpiękniejszych pór roku, a wynikiem tej inspiracji są dzbanki TEO TONE o pojemności 1,25 i 1,7 litra z akcesoriami, w kolorach przyciągających wzrok– zielonym, żółtym, pomarańczowym oraz bordowym.
dzbanki TEO o objętości 1,25 i 1,7 litra - obrazek


Harmonia dwóch materiałów

Przepiękny dzbanek jest idealnym kompanem podczas odpoczynku przy herbacie o wyjątkowym smaku i zapachu. Ekskluzywny design dzbanka jest oparty na progresywnym pomyśle, obejmującym dwa plastikowe sitka do zaparzania herbat, podawania herbat ze świeżych owoców oraz herbat sypanych. Bardzo drobne sitko jest odpowiednie do zaparzania wszystkich rodzajów herbat sypanych, łącznie z herbatami bardzo drobnymi. Liście herbaty nie przedostają się do naparu. Tradycyjne sitko służy do zaparzania świeżej mięty, melisy, imbiru, suszonych owoców dzikiej róży lub innych większych kawałków owoców.
dzbanki TEO o objętości 1,25 i 1,7 litra - obrazek
Dzbanek TEO TONE jest wyposażony w wieczko oraz masywną rękojeść umożliwiające łatwe i bezpieczne użytkowanie. Sitka do zaparzania, wieczko oraz rękojeść zostały wyprodukowane z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku. Rękojeść podczas prawidłowego użytkowania nie parzy w dłonie. Brak obecności metalowych komponentów umożliwia użytkowanie dzbanka, bez sitek i zamknięcia, w mikrofalówce.
 

Najwyższej jakości szkło

Dzbanki TEO TONE wykonane są z wysokiej jakości żaroodpornego szkła – wodę można zagotować bezpośrednio w dzbanku ustawionym na kuchence gazowej, elektrycznej lub szklano- ceramicznej. Wrzątek można nalewać także bezpośrednio do naczynia z czajnika elektrycznego, dbaj jednak o to, aby szklane dzbanki TEO TONE miały temperaturę pokojową, nie były zimne
 

Czeski design, czeska produkcja

Dzbanki TEO TONE od ich pierwszego projektu, szkicu, przez badania technologiczne, aż po produkcję powstały  wyłącznie na terenie Czech.