info text
  • Zaloguj się
  • Zaloguj się
Strona głównaTESCOMA blogNowości i gadżetyAsortyment dla dzieci PAPU PAPI

Asortyment dla dzieci PAPU PAPI

papu papi - obrazek
TESCOMA w swojej ofercie posiada akcesoria do stołowania dla dzieci jednak w asortymencie brakowało produktów dla niemowląt i małych dzieci. Właśnie dlatego powstała nowa linia PAPU PAPI. Przywitaj ją razem z nami!

Pastelowo różowe i jasnoniebieskie. Słoń, łania i niedźwiadek. Dwa kolory i trzy motywy zwierzątek zdobią nową linię butelek, miseczek, pojemników i smoczków dla najmłodszych z linii PAPU PAPI. Wszystkie produkty PAPU PAPI nie zawierają BPA, można je sterylizować, a dzięki technologii nanoCare są antybakteryjne, nie zabarwiają się i nie pochłaniają zapachów - wystarczy je opłukać, nie trzeba myć ich w zmywarce oraz płynem do mycia naczyń. Linia produktów PAPU PAPI została wykonana z certyfikowanych materiałów używanych w medycynie i farmacji.
Papu papi - obrazek


Butelka PAPU PAPI

Antykolkowy silikonowy smoczek, zdejmowane uchwyty w dopasowanym rozmiarze i dokładna marka. Butelka o pojemności 150 ml ze smoczkiem S jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia, butelka 250 ml ze smoczkiem M dla dzieci od pierwszego miesiąca życia. Obydwu butelek można używać także ze smoczkami L i Y do karmienia dzieci od trzeciego do szóstego miesiąca życia. Zapasowe smoczki są dostępne w asortymencie. Produkt został wyróżniony prestiżową nagrodą German Desing Award.
Miseczka podróżna PAPU PAPI z łyżeczką, różowa lub niebieska - obrazek


Miseczka podróżna PAPU PAPI z łyżeczką, różowa lub niebieska

Praktyczna miseczka podróżna z łyżeczką, którą można przechowywać w higieniczny sposób oraz wyjątkowo szczelne wieczko. Idealny zestaw, który sprawdzi się podczas posiłków Twojego dziecka spożywanych poza domem.
Pojemniki PAPU PAPI - obrazek


Pojemniki PAPU PAPI

Idealne do przechowywania wszystkich rodzajów pokarmów dla dzieci w lodówce lub zamrażarce. Szczelne wieczka umożliwiają wygodne użytkowanie także w podróży. Pojemniki posiadają miarkę, można je umieszczać jeden na drugim i łatwo przechowywać. W trzech rozmiarach 150, 200 i 250 ml.
Pojemniki na mleko w proszku PAPU PAPI, niebieskie lub różowe - obrazek


Pojemniki na mleko w proszku PAPU PAPI, niebieskie lub różowe

Każda mama doceni praktyczny pojemnik do higienicznego przechowywania trzech porcji mleka w proszku. Koniec z nieprecyzyjnym odmierzaniem! Do każdej komory wsyp odpowiednią porcję mleka w proszku. Gdy maluszek zgłodnieje z łatwością przesypiesz mleko do butelki dziecięcej. Niezastąpiony podczas spaceru, na wycieczce i w podróży...
Elastyczna butelka PAPU PAPI 200 ml z łyżeczką niebieska lub różowa - obrazek


Elastyczna butelka PAPU PAPI 200 ml z łyżeczką niebieska lub różowa

 Butelka o pojemności 200 ml z dokładną miarką jest idealnie szczelna - niezastąpiona podczas podróży. Rodzice z pewnością docenią także praktyczne etui podróżne na łyżeczkę. Butelka z nałożoną łyżeczką jest idealna do karmienia niemowląt już od 6 miesiąca życia, dzieci powyżej pierwszego roku życia mogą ssać pokarmy bezpośrednio z butelki.

Słowo Designera

Zapytaliśmy autora
linii PAPU PAPI
Jiřího Hoferka
co było inspiracją
do powstania linii
i czym wyróżniają
się produkty:


Dlaczego postanowiłeś się zmierzyć z projektowaniem produktów dla niemowląt?
Z żoną mamy dwójkę małych dzieci, wypróbowaliśmy dużo akcesoriów dla niemowląt i małych dzieci, ale mało które spełniały nasze oczekiwania. Dlatego nie pozostało mi nic innego jak zaprojektować własne.

Co wyróżnia linię PAPU PAPI?
Przede wszystkim materiał z jakiego produkty zostały wykonane.Butelki, miski i pojemniki są z wysokiej jakości plastiku używanego w medycynie, mówiąc dokładniej zostały wykonane w unikatowej technologii nanoCARE™, dlatego są antybakteryjne, nie zabarwiają się i nie pochłaniają zapachów. Dodatkowo, co również jest bardzo ważne, po posiłku wystarczy je opłukać pod bieżącą wodą, nie trzeba myć ich w zmywarce. Butelki jako nieliczne w tej kategorii posiadają zdejmowane uchwyty, które, dzięki odpowiedniemu kształtowi, łatwo mogą złapać nawet malutkie dzieci.

Co jeszcze miało znaczenie podczas projektowania?
Priorytetem była stabilność i możliwość pewnego chwytu. Dlatego butelki posiadają szeroką podstawę i wyraźne zwężenie w górnej części. Chciałem, aby były bezpieczne dla dzieci i spełniały oczekiwania rodziców. Muszę podkreślić, że wpływ na desing linii PAPU PAPI miały także mamy pracujące w Tescomie, których komentarze i sugestie pomogły stworzyć praktyczną i zarazem atrakcyjną wizualnie linię produktów.

Konsultowałeś produkty PAPU PAPI także z pediatrą?
Tak, fachowego doradztwa udzielały nam czeskie lekarki - Pani doktor pediatra i lekarz rodzinny  Marcela Křížová a także pediatra i alergolog Pani doktor Kateřina Kopecká. Razem zastanawialiśmy się jakie kryteria muszą spełniać produkty, ze względu na wiek dziecka, a także z uwagi na  jego zdrowie. Podczas tworzenia linii PAPU PAPI kładliśmy duży nacisk naprawdę na wszystko.