Nowości Marzec 2019

0319.png

Blok do noży PRECIOSO, z 6 nożami

Czyścisz dokładnie swój blok do noży? Prawdopodobnie nie masz jak. Blok PRECIOSO łatwo rozłożysz i wyczyścisz, usuniesz resztki jedzenia, dzięki temu będzie nieskazitelnie czysty i pozbawiony bakterii! Sześć ręcznie ostrzonych noży zostało wykonanych z niemieckiej stali nożowej z komfortową rękojeścią, która nie ślizga się w dłoni.

Higieniczny blok z wyjątkowymi nożami!

NAV_03_19_ESHOP_2_800.jpg

Krajarka spiralna HANDY, 3 ostrza

Mały i zgrabny pomocnik! Każde z trzech wymiennych ostrzy ma swój kolor: żółte wyczaruje cieniutkie warzywne lub owocowe wstążki, zielone grubsze nitki, a pomarańczowe spirale.

Spirale pełne witamin!

NAV_03_19_ESHOP_4_800.jpg


Pojemniki FreshZONE

Rewolucyjne pojemniki! Antybakteryjne, nie przebarwiają się i nie pochłaniają aromatów. Po użyciu wystarczy je opłukać pod bieżącą wodą, bez użycia płynu do naczyń, nie trzeba myć ich w zmywarce. Pojemniki są ekologiczne! To wszystko dzięki unikatowej  technologii nanoCARE™, stworzonej przez TESCOMĘ. Pojemniki mają dwustronne dno, są idealne do przechowywania i podawania żywności. Dno z profilowaną powierzchnią zapobiega zawilgoceniu,
a z podwyższonym brzegiem przeciekaniu.

Przechowuj higienicznie i ekologicznie!

NAV_03_19_ESHOP_5_800.jpg

Maselniczka FreshZONE

Wysuń z dna wypustki i umieść na nich kostkę masła. Masło podczas krojenia i skrobania nie ślizga się. Kiedy masło będzie prawie zużyte, wsuń wypustki
i wykorzystaj bez resztek. Maselniczka FreshZONE jest antybakteryjna, nie pochłania aromatów, nie zabarwia się i jest ekologiczna.

Sprytna maselniczka!


NAV_03_19_ESHOP_6_800.jpg

Naczynia MANICO ROSSO

Patelnie, garnki, rondelki i wok w typowo włoskim wydaniu! Czerwone uchwyty (manico rosso) z antypoślizgowym wykończeniem, wysokiej jakości powłoka antyadhezyjna wewnątrz naczyń, dno indukcyjne i nakrapiana powierzchnia od zewnątrz. To wszystko składa się na doskonały wygląd patelni, wysoką jakość oraz niezawodność.

„Piękna Italia“ w Twojej kuchni!

NAV_03_19_ESHOP_7_800.jpg

Wykrawacze DELÍCIA KIDS

Ooo dinozaur! Jakie autka! Samochodziki i dinozaury z kruchego, piernikowego lub herbatnikowego ciasta przypadną do gustu dzieciom, bardziej niż tradycyjne ciasteczka w formie kółek, gwiazdek lub kwadracików. Wykrawacze DELÍCIA KIDS sprawdzą się także podczas zabawy z plasteliną, łatwo się je czyści, może je myć w zmywarce.

Nowe kształty - świetna zabawa!


Bez-nazwy-1.png

Termosy FAMILY COLORI

Termosy ze szklanym termoizolacyjnym wkładem to dobry wybór na ciepłe oraz zimne dania lub napoje. Wybierz termos z kubkiem, korkiem dozującym lub na żywność w zielonym, pomarańczowym lub czerwonym kolorze. Soczyste kolory termosów na dobry humor każdego dnia.

Termosy FAMILY przyciągają kolorami!

NAV_03_19_ESHOP_9_800.jpg


Forma ceramiczna na babkę DELÍCIA

Klasycznej formy na babkę nie zastąpi nic! Forma DELÍCIA posiada dwukolorową glazurę, można w niej upiec zarówno małą, jak i dużą babkę z doskonale dopracowanymi detalami. Dzięki glazurze ciasto nie przypala się i można je łatwo wyjąć z formy.

Pyszna babka jak u babci!

Bez-nazwy-3.png

Młynek do kawy GrandCHEF

Lubisz drobno mieloną kawę orientalną? Espresso lub mocca? A może kawa z ekspresu przelewowego, po turecku lub „french press“ z grubo mielonych ziaren? Luksusowy ręczny młynek GrandCHEF zmieli kawę na aż 6 różnych grubości, tak aby każdy rodzaj kawy przygotować prawidłowo!

Jeden młynek - sześć stopni mielenia!

Bez-nazwy-2.png

Rękawice do sprzątania ProfiMATE

Są delikatne, przyjemne i pachnące! Bawełniana wyściółka rękawic ProfiMATE z dodatkiem Aloe Vera zapewniają dłoniom komfort. Rękawice mają przedłużony mankiet, dzięki lateksowi są elastyczne i wytrzymałe. W sprzedaży w trzech rozmiarach S, M i L - odpowiedni dla siebie dobierzesz dzięki praktycznej miarce na opakowaniu.

Delikatnie otulą Twoje dłonie!