Silikonowe ociekacze CLEAN KIT: Pomogą z mokrymi i gorącymi naczyniami!

| Štítky: Nowości

Jeśli masz mało miejsca w kuchni, a naczyń jest dużo… Jeśli uwielbiasz rzeczy proste w wyglądzie, które wbrew pozorom umieją zaskoczyć… Jeśli potrzebujesz ociekacza, zaufaj CLEAN KIT – pomoże nie tylko z mokrymi, ale także gorącymi naczyniami.


Wyparzy się…

Pilnie potrzebujesz ociekacza, którego po użyciu można tzw. „wyparzyć”? Nie masz już cierpliwości czyścić nieforemnej i nieskładanej metalowej suszarki do naczyń, aby pozbyć się brudu i pleśni, z którymi walczyłeś jeszcze w zeszłym tygodniu? Krótko i zwięźle – jeśli lubisz czysty stół i czysty blat kuchenny, silikonowy ociekacz CLEAN KIT jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Doskonały profil

O co chodzi, suszyć naczynia na jakimś silikonie? Oczywiście! Puściliśmy wodze fantazji, której wynikiem są elastyczne, przenośne i niezwykle trwałe ociekacze w trzech rozmiarach, które w przerwie między gotowaniem możesz albo schować do szuflady albo studzić na nich gorące garnki i kubki.
cleankit_odkapavace_silikonove_skladne_z

Tak, dobrze czytasz – dzięki temu, że ociekacze wykonane są w całości z trwałego, żaroodpornego silikonu można je używać także jako podkładki pod gorące brytfanny, garnki lub kubki z gorącymi napojami. Żeby profil ociekacza był całkowicie idealny, nie można pominąć kilku szczegółów – wyraźne wyprofilowanie przyspiesza wysychanie naczyń, a dzięki „nóżkom” na spodniej stronie, masz pewność, że nie stoi w wodzie, a powierzchnia, na której się znajduje może wysychać. Nieodłączną częścią ociekacza jest lejek, który ułatwia wylewanie wody, która spłynęła z naczyń.

cleankit_odkapavac_silikonovy_pruzny_skl

Praktyczny elegant

Utrzymanie silikonowego ociekacza w czystości jest bardzo proste – wystarczy opłukać go wodą. Przy większym zanieczyszczeniu bez obaw możesz go „wrzucić” do zmywarki. Silikonowe ociekacze mają trwały kolor i nawet przy długim używaniu nie tracą kształtu. Eleganckie uzupełnienie każdego blatu kuchennego dostępne jest w rozmiarach 42x17 cm, 42x24 cm, oraz 42x30 cm. Jeśli zdecydujesz się na taki, trochę inny ociekacz, możesz wybrać spośród trzech bardzo neutralnych kolorów – półprzeźroczysty, szary lub beżowy.

cleankit_odkapavace_silikonove_tri_velik