Pomocne łyżki SPACE LINE, BIANCO oraz TONE!

| Štítky: Nowości

Pomocnych akcesoriów kuchennych ułatwiających gotowanie nigdy nie jest za wiele, dlatego przedstawiamy duet łyżek, za pomocą których możesz nabierać, cedzić a nawet podawać jedzenie!

Ulubiona linia SPACE

Obok żaroodpornych produktów linii SPACE LINE w kolorze czarnym pojawiły się także kolorowe SPACE TONE oraz białe SPACE BIANCO. Akcesoria kuchenne wykonane z wytrzymałego żaroodpornego nylonu są idealne dla tych, którzy posiadają naczynia oraz patelnie z powierzchnią nieprzywierającą –nawet podczas intensywnego używania linii SPACE  nie musisz się obawiać, że uszkodzą delikatną powłokę naczynia. Wciąż rośnie zainteresowanie lekkimi akcesoriami kuchennymi o modnych wzorach , dlatego nic dziwnego, że we wszystkich trzech liniach pojawiły się łakome kąski – łyżka cedzakowa oraz łyżka do ryżu.

Łyżka czy cedzak? Jedno i drugie!

Jak często myślałeś sobie,  że przydałaby Ci się łyżka, którą jednocześnie mógłbyś cedzić i podawać potrawy? Wyobrażałeś to sobie za każdym razem, gdy niezgrabnie wyławiałeś makaron z wody, gotowane warzywa lub podawałeś chińszczyznę pływającą w oleju? Jeśli często jesteś w takiej sytuacji, powinieneś sięgnąć po ekstra głęboką i pojemną łyżkę z dziesiątkami otworów, dzięki czemu dostała dwie nazwy – przedstawiamy łyżkę cedzakową w liniach SPACE LINE oraz SPACE TONE. Odpowiednio długa rączka zapewni bezpieczne użytkowanie, zastosowany materiał – żaroodporny nylon (wytrzymały do 210 ̊C) – docenisz przy nabieraniu smażonego jedzenia z rozgrzanej patelni. Makaron, warzywa lub chińszczyzna zostaną na łyżce, wrząca woda, olej lub tłuszcz spłyną przez otwory z powrotem do naczynia.
space_line_lzice_cednik_naberacka.jpg

Czarna czy kolorowa? Jedna i druga!

Wahasz się między uniwersalną czernią, czy kuszą Cię żywe kolory? Wystarczy wybrać! Łyżki cedzakowe są dostępne, zarówno w kolorze czarnym w linii SPACE LINE, jak i w innych kolorach w linii SPACE TONE – łyżki cedzakowe dostępne są w: żółtym, pomarańczowym, zielonym i czerwonym kolorze.

space_tone_lzice_cednik_naberacka_barevn

Odcienie SPACE TONE są identyczne jak w serii PRESTO TONE, produkty tych dwóch linii idealnie do siebie pasują i tworzą ciekawe kombinacje.

Łyżka do ryżu

Kolejną łyżką, która z powodzeniem zadomowiła się w asortymencie TESCOMA jest łyżka do ryżu. Pod koniec 2012 roku wprowadziliśmy do linii PRESTO łyżkę wykonaną ze stali nierdzewnej i plastiku. Parę miesięcy później stała się nieodłączną częścią uwielbianych linii wszechstronnego asortymentu kuchennego wykonanego z żaroodpornego nylonu SPACE LINE, SPACE BIANCO oraz SPACE TONE.

space_tone_lzice_na_ryzi_pouziti.jpg

Łyżka do ryżu jest doskonała do łatwego i wygodnego nakładania gotowanego ryżu, risotto, ryżowych deserów, mięsnych lub warzywnych potraw. Łyżki są tak ukształtowane, aby móc nabrać jedną porcję gotowanego ryżu lub innej podobnej potrawy bezpośrednio z naczynia – z patelni, garnka lub naczynia do zapiekanek – i przenieść prosto na talerz.

Nie tylko czarna i biała

Łyżki do ryżu już teraz są dostępne w liniach SPACE LINE(czarne), SPACE BIANCO(białe) oraz SPACE TONE (zielone, żółte, pomarańczowe lub czerwone).
space_tone_bianco_lzice_na_ryzi_barevne_

Odcienie SPACE TONE są identyczne jak w serii PRESTO TONE, produkty tych dwóch linii idealnie do siebie pasują i tworzą ciekawe kombinacje.