Patelnie FUSION: Ceramiczne patelnie z werwą!

| Štítky: Nowości

Jeśli myślisz, że patelnie nie mogą być kolorowe, to szybko Cię przekonamy, że jest wręcz przeciwnie. Nowe patelnie FUSION są dostępne w wielu kolorach, mają bardzo atrakcyjny kształt, a na dodatek idealne sprawdzą się na kuchenkach indukcyjnych.

Klasyczna patelnia zazwyczaj nie wzbudza w nas żadnych konkretnych uczuć . Często ma nijaki, ciemny odcień, podobnie jak rękojeść. Trochę „inne” patelnie długo były tematem tabu, teraz jednak przedstawiamy kolorową rewolucję! Ożyw swoją kuchnię patelniami w jaskrawych kolorach, które spełniają wszystkie wymagania, aby mogły być używane na płytach indukcyjnych. Patelnie FUSIONmasywne i wytrzymałe, a jednoczenie bardzo eleganckie. Co więcej, posiadają ergonomiczną rękojeść z otworem, który ucieszy tych klientów, którzy preferują niestandardowy sposób prezentacji swoich naczyń kuchennych w domu.

fusion_panev_barevna_indukcni.jpg

Wybierz kolor!


Jaki jest Twój ulubiony kolor? Czerwony, zielony, żółty a może pomarańczowy? Ten świetnie dobrany kwartet kolorów gra pierwsze skrzypce w linii nowych patelni kuchennych FUSION. Kolor rękojeści oraz zewnętrzne ścianki patelni mają modny odcień, a kremowa, ceramiczna powłoka nieprzywierająca dopełnia tę kolorystyczną symfonię.
fusion_barevne_panve_indukcni_varianty.j

Ekologiczne FUSION

Ceramiczna powłoka nieprzywierająca charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wysokie temperatury, na nagłe zmiany temperatur oraz na uszkodzenia mechaniczne. Patelnie FUSION są ekologiczne - przy produkcji ceramicznej powłoki nieprzywierającej zużywa się mniej energii, przez co produkcja patelni nie szkodzi środowisku naturalnemu. Patelnie FUSION są dostępne w czterech rozmiarach, o średnicy- 20, 24, 26 oraz 28 cm i są odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, elektrycznych, szklano-ceramicznych oraz indukcyjnych. Patelnie FUSION można myć w zmywarce. Utrzymanie w czystości powierzchni nieprzywierającej jest bardzo proste i nie wymaga wysiłku (zanieczyszczenia można umyć mokrą szmatką, ewentualnie wilgotną gąbką, nie polecamy stosować agresywnych środków chemicznych ani druciaków!).