Nowości Maj 2018

| Štítky: Nowości i gadżety

Bez-nazwy-1.png

Sztućce MICHELLE, VERONICA, CLARA, VICTORIANICOLE

Elegancka linia, subtelne zdobienia i idealne proporcje. Pięć nowych kompletów sztućców z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Eleganckie i praktyczne!

Bez-nazwy-2.png

Praska do mrożenia ziół HANDY

Gdy nie masz pod ręką świeżych ziół, użyj mrożonych - będą zdecydowanie lepsze niż suszone. Bazylia, szałwia, koperek, pietruszka, tymianek i melisa przechowywane w zamrażarce zachowają intensywny i świeży smak nawet przez kilka miesięcy. Z praski wysuń tylko niezbędną ilość ziół, a resztę schowaj do zamrażarki na kolejną okazję.

Mrożone zioła są lepsze niż suszone!

Bez-nazwy-3.png

Szczotka mechaniczna CLEAN KIT

Okruszków ze stołu nie musisz już zgarniać dłonią, z łatwością usuniesz je szczotką mechaniczną. Wystarczy kilkukrotnie delikatnie przejechać tam i z powrotem po zabrudzonej powierzchni, a po okruszkach nie będzie śladu. Doskonała także do szybkiego wyczyszczenia tapicerki w samochodzie.

Do obrusów, gładkich powierzchni i tapicerki!

Bez-nazwy-4.png

Folia na żywność 4FOOD, perforowana

Denerwuje Cię wieczna walka z folią na żywność, której nie można oderwać ani przeciąć? Wypróbuj folię perforowaną,  z której bez zbędnej irytacji można łatwo odrywać 30-centymetrowe kawałki!

Sprytna folia!

Bez-nazwy-5.png

Łopatka do węgla drzewnego z rozdrabniaczem PRIVILEGE


Wiesz, że rozdrobniony węgiel drzewny szybciej się rozpali i ma większą wydajność? Jak rozdrobnić duże kawałki węgla? Młotkiem?? Szczypcami?? Nie! Unikatowym rozdrabniaczem pokruszysz węgiel bezpośrednio w worku, a do grilla przeniesiesz go łopatką, która powstanie po rozłożeniu rozdrabniacza.

Rozdrabniacz i łopatka - 2 w 1!