Nowości Lato 2019

| Štítky: Nowości i gadżety

1.png

Wentylator FANCY HOME

Wyjątkowo ciche, wydajne i wysokiej jakości wentylatory FANCY HOME ostudzą atmosferę, a dodatkowo będą ciekawym elementem wyposażenia wnętrza domu czy biura. Doskonały design i starannie dopracowane detale są do dyspozycji w dwóch wersjach luksusowego wykończenia - chrom
i antracyt. Potrzebujesz więcej informacji? 3 stopnie prędkości, regulacja nachylenia wiatraka i oscylacja w zasięgu 90°. Wentylator podłogowy można ustawić na wysokość od 90 do 125 cm.

Odświeży atmosferę i wnętrze!

NAV_06_19_cerven_03_800.jpg

Butelka z sitkiem myDRINK 0,7 l

Butelka, która przemieni wodę w orzeźwiający napój! W dużym sitku umieść ulubione owoce, zioła lub np. ogórka i zalej wodą. Możesz dodać także kostki lodu. Wieczko utrzyma w ryzach zawartość sitka. Butelka posiada zakrętkę z silikonową uszczelką więc możesz ją nosić w dowolnej pozycji, biegać i skakać jak lubisz, nie wycieknie nawet kropelka. Butelkę i sitko można rozłożyć na części i dokładnie wyczyścić.

Napoje ze smakiem!

2.png

Torba na zakupy FANCY HOME

Wykonane z syntetycznej tkaniny torby FANCY HOME są bardzo wytrzymałe, a co za tym idzie odpowiednie do długotrwałego
i intensywnego użytkowania. Cztery modne wzory, objętość 17 l i nośność aż 20 kg. Po zakupach złożysz ją w kwadrat o wymiarach 12 x 12 cm. Możesz je prac i prasować.

Bądź eko, miej torbę zawsze przy sobie!

3.png

Kubek EMOTION 440 ml

Jeśli spodobały Ci się talerze i miski EMOTION, z pewnością ucieszą Cię także kubki o pojemności 440 ml. Tak samo jak talerze, kubki wyróżniają się kraklowaną glazurą, dzięki której każda sztuka jest oryginalna! Daj się znów ponieść fantazji i łącz kolory tak jak lubisz.

Przestrzeń dla emocji!

4.png

Pojemnik na napoje myDRINK 5,0 l, z sitkiem, 4 kubeczki

Co będzie do picia na kinderparty :)? W pojemniku myDRINK przygotujesz aż 5 litrów orzeźwiającego napoju, a do dużego sitka możesz dodać kawałki owoców lub zioła. Do tego w zestawie są cztery kolorowe, wytrzymałe kubeczki. Potrzebujesz ich więcej? Możesz dokupić oddzielnie. Nalewanie za pomocą kraniku jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, a dodatkowo uczą się one samodzielności. Oryginalne naklejki w kształtach nawiązujących do morskiego świata to dodatkowa atrakcja.

Możemy zaczynać kinderparty!