Nowości Kwiecień 2018

| Štítky: Nowości i gadżety

Bez-nazwy-1.png

Dzbanek MONTE CARLO 1.5 l, z sitkiem do zaparzania

Szerokie dno zapewnia szybkie podgrzewanie, a przestronna szyjka ułatwia mycie. Ale to nie wszystko! W sitku wykonanym z plastiku odpornego na wysokie temperatury możesz zaparzyć herbatę i zioła, a także przygotować intensywny napar z owoców dzikiej róży, pokrzywy czy np. imbiru. W lecie w dzbanku Monte Carlo możesz przygotować orzeźwiające, zimne napoje. Nie zawiera elementów metalowych więc bez obaw możesz używać go także w kuchence mikrofalowej. Odpowiedni do kuchenek elektrycznych, ceramicznych i gazowych. Wyprodukowany w Republice Czeskiej.

Do herbaty i ziół!

Bez-nazwy-2.png

Praska do ciasta/dekorator DELÍCIA, metalowa

Za pomocą praski do ciasta szybko przygotujesz maślane i serowe ciasteczka w dwudziestu różnych kształtach. Możesz jej użyć także do zdobienia i nadziewania bitą śmietaną, kremami lub serkami. Innowacyjny dozownik pozwala na przygotowanie mniejszych lub większych ciasteczek. Masywna, metalowa konstrukcja poradzi sobie nawet z gęstym ciastem, dopiero co wyjętym
z lodówki.

20 kształtów, 4 dysze zdobiące!

Bez-nazwy-3.png

Tarki HANDY X-sharp

Tarki wyprofilowane w unikatowy sposób, poprowadzą dłoń w odpowiednim kierunku. Tarcie jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Pokrowiec ochronny posłuży także jako pojemnik na starte produkty, jego zawartość łatwo przeniesiesz do wybranego naczynia.

Wyjątkowo ostre, wyjątkowo skuteczne!

Bez-nazwy-4.png

Przecierak GrandCHEF

Przygotuj się na tegoroczny urodzaj zbiorów! W przygotowaniu przecierów i puree z pomidorów, ziemniaków i innych warzyw i owoców pomoże Ci wykonany w całości ze stali nierdzewnej przecierak GrandCHEF. Trzy dyski z otworami w różnych rozmiarach i łopatka zgarniająca zapewniają wygodne użytkowanie i efektywną pracę.

Cały ze stali nierdzewnej!

Bez-nazwy-5.png

Cyfrowy termometr do piekarnika ACCURA, z minutnikiem

Obawiasz się, że mięso wysuszy się w piekarniku? Dzięki cyfrowemu termometrowi będziesz mieć pieczeń pod kontrolą. Nie wiesz jaka temperaturę powinno mieć wnętrze prawidłowo wypieczonego mięsa? Nie szkodzi! Wybierz rodzaj mięsa, a termometr sam wskaże odpowiednią temperaturę. Magnes umożliwia przymocowanie termometru do drzwiczek piekarnia. Urządzenie posiada także minutnik do odmierzania czasu pieczenia.

Przypilnuje temperatury i czasu!

Bez-nazwy-6.png

Termometr cyfrowy ACCURA, składany

Termometr cyfrowy ACCURA zmierzy temperaturę sosów, zup, polewy, a także wolno pieczonego mięsa oraz intensywnie grillowanych steków. Podczas przygotowywania tych potraw odpowiednia temperatura jest kluczowa! Duże cyfry na wyświetlaczu są czytelne. Po użyciu czujnik ze stali nierdzewnej należy złożyć, termometr zajmuje mało miejsca w szufladzie.

Łatwa obsługa jednym przyciskiem!

Bez-nazwy-7.png

Foremka do kolorowych korpusów tortów DELÍCIA

Chcesz, aby Twój tort prezentował się oryginalnie także po pokrojeniu? Dzięki specjalnej foremce z łatwością przygotujesz tort tęczowy lub szachownicę. Foremka składa się z dwóch części i można jej użyć do mały i dużych tortów. Przepisy są częścią opakowania.

Tort z niespodzianką!

Bez-nazwy-8.png

Porcjowacz do arbuza PRESTO

Brakuje Ci noża odpowiedniego do krojenia arbuza? Przyda Ci się w takim razie porcjowacz PRESTO. Szybko i bezpiecznie podzielisz nim arbuza na równe kostki lub słupki.

Arbuzowe przekąski!

Bez-nazwy-9.png

Woreczki tost & grill DELÍCIA GOLD, 2+1 szt.

Przypieczony w opiekaczu ser spędza Ci sen z powiek? Mamy proste rozwiązanie! Do zapiekania i grillowania użyj żaroodpornych woreczków z powłoką antyadhezyjną. Soki z żywności, ser i okruszki pozostaną wewnątrz woreczka, a urządzenie będzie czyste. Po użyciu woreczki umyj i schowaj.

Do wielokrotnego użytku!