Nowości Czerwiec 2018

| Štítky: Nowości i gadżety

Bez-nazwy-3.png

Filiżanki i kubki CREMA SHINE

6 dwukolorowych wariantów
w 4 rozmiarach to razem 24 nowe filiżanki i kubki z wysokiej jakości ceramiki z wytrzymałą glazurą! Dla córki, męża, babci, kolegi, na espresso, kawę z mlekiem, herbatę i ogromne kakao. Wybieraj i łącz rozmiary i kolory. Nie zapomnij o kubku także dla siebie!

24 warianty, który wybierasz? 

Bez-nazwy-4.png

Foremka do pancake PRESTO

Placuszki i racuchy z motywem uśmiechu, serca, gwiazdki i kwiatka? Klasyczne jajka sadzone wszystkie w takim samym kształcie? Zrobisz je dzięki nowej foremce - wystarczy włożyć ją do patelni o średnicy co najmniej 26 cm, patelnia z 4 wgłębianiami tym razem się nie przyda.

Placuszki z uśmiechem!

Bez-nazwy-5.png

Foremka na żelki DELLA CASA, 2 szt.

Nie chcesz żeby Twoje dzieci jadły słodycze pełne chemii, sztucznych barwników i substancji słodzących? Przygotuj je samodzielnie! Dzięki nowym foremkom DELLA CASA łatwo przygotujesz żelki w kształcie uroczy niedźwiadków
i dżdżownic, a Twoi milusińscy spałaszują je bez obaw. 

Bez-nazwy-6.png

Uniwersalna praska do ciasta HANDY

Wystarczy wybrać i zamontować odpowiedni krążek wyciskający, a kuchnia europejska stanie przed Tobą otworem! Przygotuj włoskie passatelli lub gnocchi, hiszpańskie churros, albo tradycyjne polskie kopytka ziemniaczane.

Wyczaruje z ciasta pączuszki, kopytka i gnocchi! 

Bez-nazwy-7a.png

Torba termoizolacyjna FRESHBOX, z 3 pojemnikami, antracytowa

W stylowej, antracytowej torbie termoizolacyjnej z wyjątkowo szczelnymi pojemnikami jedzenie długo pozostanie ciepłe lub zimne, takie jakiego potrzebujesz. Idealna do pracy, szkoły czy na wycieczkę.

Elegancka torba na lunch!

Bez-nazwy-8.png

Pokrywa do Power grill PARTY TIME

Zwiększ wydajność swojego grilla PARTY TIME - użyj nowej pokrywy i grilluj w wyższej temperaturze! Wołowina, drób, szaszłyki i ryby będą bardziej soczyste. Pokrywa ze stali nierdzewnej zapobiega wysuszaniu się mięsa, znacznie ogranicza straty ciepła podczas grillowania. Docenisz ją podczas wietrznej pogody. 

Mięso grillowane pod pokrywą jest bardziej soczyste!