Deska do krojenia VITAMINO: Raj dla warzyw i owoców!

| Štítky: Nowości

Oto pierwsza antybakteryjna deska do krojenia marki Tescoma! Dwustronna, lekko zaokrąglona, z powierzchnią antypoślizgową, miarką, a na dodatek w trzech kombinacjach kolorystycznych – deska do krojenia VITAMINO jest rajem dla wszystkich krojonych owoców i warzyw.

Wygoda przede wszystkim

Po pierwsze, plastikowa deska do krojenia VITAMINO jest dwustronna. Już nie musisz się zastanawiać,która strona jest tą właściwą, ponieważ obie posiadają powierzchnię antypoślizgową, obie są przystosowane do krojenia, porcjowania, obie strony mają te same zalety!

vitamino_antibakterialni-krajeci_deska_4

Górna powierzchnia deski jest lekko wytłoczona- zagłębienie na płyny gromadzi sok z krojonych owoców, warzyw lub innych potraw, które pozostają suche i nie „kąpią się we własnym soku”. Dwie strony deski posiadają podwyższone brzegi, dwie pozostałe są przystosowanedo bezproblemowego zdjęcia potraw z deski. Dolna powierzchnia do krojenia oczaruje Cię powierzchnią antypoślizgową z delikatnymi, plastikowymi wypustkami, które zapobiegają przemieszczaniu się potraw podczas ich krojenia. Dzięki temu jabłka oraz inne okrągłe owoce można bezpiecznie kroić, ponieważ nie będą się ślizgały po desce.

vitamino_antibakterialni_krajeci_deska_z

Obok powierzchni antypoślizgowej znajduje się praktyczna miarka w centymetrach, która umożliwia dokładne krojenie w plasterki. Masywna rękojeść ułatwia użytkowanie.

Powłoka antybakteryjna

Deska do krojenia VITAMINO o wymiarach 40x26 cm została wykonana z wysokiej jakości plastiku, który został wykończony specjalną powłoką antybakteryjną. Uniemożliwia ona bakteriom rozprzestrzenianie się na powierzchni deski, a dzięki temu owoce, warzywa, pieczywo, w skrócie wszystkiekrojone potrawy są w idealnie higienicznym środowisku. Sprzyja to nie tylko świeżemu wyglądowi i smakowi przygotowywanych potraw, ale przede wszystkim zdrowemu stylowi życia. Deska do krojenia jest dostępna w trzech kombinacjach kolorystycznych – biały z żółtym, zielonym lub pomarańczowym wykończeniem. Można ją myć w zmywarce.