Designerskie miski VITAMINO- nowości w asortymencie TESCOMA

| Štítky: Nowości

    Pochwal się nową dekoracją! Pochwal się ładnymi i pachnącymi owocami, które zaprezentujesz w imponujących plastikowych miskach z efektywnymi otworami. Przepiękne miski w wielu kolorach i kształtach są gorącą wakacyjną nowością linii VITAMINO.

Nie chowaj owoców w spiżarniach i lodówkach, przy pierwszej nadarzającej się okazji zaprezentuj je wszystkim! Wizyta gości będzie wypełniona zaskakująco pięknym aromatem, który będzie się unosił w twoim domu…

       Elegancka miska VITAMINO

Imponujące i praktyczne VITAMINO

Jabłka, gruszki, banany, pomarańcze, śliwki, ananas, nektarynki, brzoskwinie, morele, kiwi, winogrona- wyjątkowy koncert smaków, zapachów, kształtów i kolorów w postaci imponujących misek VITAMINO, które były stworzone właśnie dla tej okazji! Miski służą do estetycznego przechowywania świeżych owoców ( a nawet warzyw), a dzięki efektywnym otworom miski mają niesamowitą funkcję - duże otwory o różnych średnicach zapewniają stały dostęp powierza owocom, które są ułożone na samym dnie miski.

      Estetycznie ułożone śliwki? Oto rozwiązanie!

Masz ochotę na dojrzałe jabłka, ale nie masz pod ręką durszlaka, aby opłukać owoce? Nic nie szkodzi, miski VITAMINO są doskonałe i do opłukiwania owoców i warzyw pod bieżącą wodą.   Owoce ułożone w miskach dojrzewają naturalnie, pozostaną dłużej świeże, a ich piękno w domowych pomieszczeniach jest niezaprzeczalne.

 


Miski VITAMINO są wykonane z wysoce wytrzymałego plastiku , co jeszcze bardziej umacnia ich praktyczne użycie- idealnie sprawdzą się podczas posiłków spożywanych w ogrodzie, nie tłuką się, nie zmieniają kolorów, nie blakną nawet kiedy są wystawiane na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 

  Różne kształty designerskich mis VITAMINO

Miski VITAMINO są sprzedawane w pięciu rozmiarach i w sześciu świeżych letnich kolorach- żółtym, pomarańczowym, zielonym, czerwonym, fioletowym i białym.